Skontaktuj się z nami: 22 3987986
Kontakt do firmy ARSPLAY: Biuro: Al. KEN 20 lok. U9 02-797 Warszawa, telefon 22 3987986, faks 22 3987987, e-mail info@arsplay.com, www.arsplay.com

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

O nas

Zabawa    stanowi     zasadniczą     część  rozwoju i socjalizacji   dziecka. Na każdym  etapie  życie  sprzyja  zdrowiu fizycznemu  i emocjonalnemu. Zachęca do kontaktów między pokoleniami. Umacnia wspólnotę. Prowadzi do harmonii społecznej.    I oczywiście dzięki zabawie nasze życie jest radośniejsze.
Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu produkty, które działają magicznie na świat.

Firma ARSPLAY powstała w 2003r. Od tego czasu stale powiększamy naszą ofertą, doskonalimy nasze umiejętności, poszerzamy naszą wiedzę. Wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów -  DZIECI.
Naszym celem jest, aby plac zabaw stanowił miejsce radosnego wypoczynku dla całej rodziny. Dlatego oferujemy zróżnicowane urządzenia dla odbiorców w każdym wieku:

  • Dzieci najmłodsze dopiero odkrywają zabawę, więc urządzenia dla nich przeznaczone,  są tak skonstruowane, aby stymulować ich aktywność poznawczą i społeczną, optymalizować ich rozwój. To nauka w miniaturze – a radości i zabawie nie ma końca.
  • Dla dzieci w wieku szkolnym mamy urządzenia, które pozwalają ćwiczyć zręczność i siłę, ale uczą też niezależności i działania w grupie.
  • Zabawy młodzieży polegają na autoekspresji  i na osiąganiu granic własnej sprawności.Tu zabawa oznacza śmiałe pokonywanie trudności, by rozwinąć zręczność, koordynację i siłę,  by dać wyraz fizycznej twórczości.
  • Oferujemy również urządzenia dla dorosłych – rodziców, dziadków i opiekunów.  Zabawa ma zbawienne skutki na każdym etapie życia, ale jest szczególnie ważna w późniejszym wieku, gdy utrzymanie aktywności jest niezbędne, aby żyć dłużej i zdrowiej. Gdy dorośli się bawią, jest to nie tylko zdrowe, ale i przyjemne.
Pragniemy, aby budowane przez nas place zabaw, były bezpieczne, funkcjonalne i  kolorowe.  Dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji  materiały  i urządzenia, które wyróżniają się jakością i designem i mogą być ozdobą, a nie tylko zwykłym  elementem placu zabaw, parku, osiedla. Współpraca z renomowanymi światowymi producentami, pozwala zaoferować produkty zaspokajające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Jesteśmy przedstawicielami takich światowych marek jak: Współpracując ze światowymi liderami urządzeń zabawowych, małej architektury i nawierzchni bezpiecznych możemy zagwarantować najwyższą jakość oferowanych produktów, a także wysoki standard  wykonania realizowanych projektów. Firmy, które reprezentujemy funkcjonują na rynku od kilkudziesięciu lat stale się rozwijając, prowadząc badania, i udoskonalając swoje technologie. Dlatego mamy pewność, że urządzenia, które oferujemy są produktami z najwyższej światowej półki wpisującymi się w najnowsze trendy z dziedziny zabawy, rekreacji i rozrywki.
Naszym celem jest, aby place zabaw, przy budowie, których mamy swój udział były bezpieczne, funkcjonalne, kolorowe, rozwijały wyobraźnię dzieci i pobudzały do zabaw tematycznych. Pragniemy, aby były w komponowane w otoczenie w sposób funkcjonalny i estetyczny. Nasze dotychczasowe doświadczenie pozwala zaoferować pomoc na etapie tworzenia wstępnych koncepcji,  a także przy szczegółowym wykonaniu projektu.
Bezpieczeństwo placu zabaw to również montaż urządzeń wykonany przez profesjonalistów, zgodny z instrukcjami, obowiązującymi normami,  zasadami bezpieczeństwa i sztuki budowlanej. Dlatego zapewniamy współpracę renomowanych firm w dziedzinie montażu urządzeń zabawowych i małej architektury, instalacji nawierzchni bezpiecznej, wykonania zieleni.
Miło nam jest gościć Państwa na naszej stronie internetowej.  Mamy nadzieje, że zapoznanie się z ofertą firmy ARSPLAY, oraz naszych partnerów pozwoli uzyskać wszelkie informacje związane z planowaną budową placu zabaw. Zawsze chętnie odpowiemy na Państwa pytania, rozwiejemy wątpliwości , pomożemy w rozwiązaniu problemów.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego zarówno przez telefon, jak i w naszym biurze.